Dgita
Hakkımızda
World Wıde Web

Kullanıcı deneyimi

Heyecan ve ilham veren dijital deneyimler yaratıyoruz.

Web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması, tıklama başına ödeme reklamcılığı ve diğer dijital pazarlama hizmetlerinde uzmanız. Dünyanın her yerindeki işletmeler için dijital pazarlamayı kullanarak çevrimiçi büyümeyi destekliyoruz.

  • Pazarlama
  • Reklam
  • Danışmanlık
  • Sosyal Medya
  • Grafik
  • Kurumsal

Our Values

Çalıştığımız tüm markaların; kendi kulvarlarında etkin, köklü ve tercih edilen markalar olması, bu bağlamda global çapta işlere imza atmak başlıca vizyonumuzdur.

Gün geçtikçe gelişen ve değişen Dijital Dünya’ya ayak uydurmak ve sizlere bu doğrultuda hizmet vermek için, disiplinimizden ödün vermiyoruz.

Our MIssion

İşinize ve hedef kitlenize yönelik, yaptığımız analiz ve sistemli çalışmalar sayesinde; markanızı dijital dünyada en iyi konuma getirmek ve müşteri potansiyelinizi arttırmak başlıca misyonumuzdur.

Sosyal medya ve diğer dijital platformlarda, kendi alanınız adına bilinen bir marka olmanız için; ekipçe çalışıyor, araştırıyor ve üretiyoruz.

Our Story

Bir reklam ajansı ne yapar? En yaygın tanımı ile “Bir marka ve kurumu, ona en uygun mecrada tanıtır ve bu sayede satış ve tanınırlığının artmasını sağlar.”

Biz bu işe başlarken bunun çok ötesinde bir hayalin peşine takıldık. Hayalimiz büyük markalar, global firmalar ve gündemden düşmeyecek projeler değildi. Bu işe başlarken amacımız, sadece yapmak istediğimiz işi iyi yapmaktı ve ne yapmak istediğimizi çok iyi biliyorduk. Biz hayal gücümüzün ekmeğini yiyecek, hayal gücümüzle insanların zihninde yeni pencereler açacaktık. Bu doğrultuda ufak bir reklam ajansı ile çıktığımız bu yolda bugün onlarca markaya imaj ve itibar sağlayacak yönde hizmet vermekteyiz. Henüz gelmek istediğimiz yerde değiliz ancak varmak istediğimiz yere, yola çıkış amacımıza en uygun adımları kullanarak, en emin şekilde ilerlemekteyiz.

Dgita

Çalışma süreçlerimiz

Sıradan bir ajans değiliz. Hedefli ve tutarlı mesajlara odaklanan tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansıyız.

Kreatif Kafalar
Kreatif Kafalar

Keşfeden

Kreatif Kafalar
Kreatif Kafalar

Planlayan

Kreatif Kafalar
Kreatif Kafalar

Hedef Odaklı

Kreatif Kafalar

Üreten

Dgita
kurumsal@kreatifkafalar.com

Dijital Geleceği Geliştiriyor ve Yaratıyoruz

Dünya her gün 1 adım daha dijitale giderken sen neredesin?

Yazılım

92%

Sosyal Medya

98%

Grafik

98%

100+

Mutlu Müşteri

Sosyal medya

500+

Tasarım & Grafik

Web sitesi - Kurumsal

100+

Proje Bitirme

Kurumsal - 3D

50+

Yazılım Geliştirme

App & Web sitesi

Dgita
İletişime geç
WhasApp'tan iletişime geç
Merhaba👋
Kreatif Kafalar'a hoş geldiniz.
Teklif, bilgi ve destek için iletişim kurabilirsiniz.