Instagram Hesabı Açmak

Nasıl Yeni Bir Hesap Oluşturursunuz?

Instagram hesabı açmak nasıl yapılır? Nasıl yeni bir hesap oluşturursunuz? Her gün milyonlarca kişinin katıldığı bir sosyal medya platformu olan Instagram’a üye olmak istiyorsanız, kendiniz için bir adet Instagram hesabı açabilirsiniz. Üstelik Instagram hesabınızı tamamen ücretsiz bir şekilde açmak mümkündür. Instagram hesabı açmak için cep telefonunuzu veya dizüstü bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Instagram Hesabı Açmak. Cep Telefonu ile Instagram Hesabı Açma.

Instagram hesabı açmak için öncelikle yapmanız gereken cep telefonunuzda hangi işletim sistemini kullanıyorsanız, o işletim sistemi için uygun olan uygulamayı indirmelisiniz. Android telefonlar için tasarlanan Instagram uygulamasını Google Play Store’da ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için uygun uygulamayı App Store aracılığıyla indirebilirsiniz. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra karşınıza iki farklı kayıt seçeneği çıkacak. Bunlardan ilki Facebook ile bağlanma ve ikincisi ise mail adresi ile üyelik olarak karşımıza çıkıyor. Mail adresiniz ile kayıt yaptırırken Instagram sizden tam adınızı isteyecek ve kullanıcı adı ve şifre belirlemenizi talep edecektir. Öte yandan bu bilgilerin yanı sıra başka bilgiler de ekleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınız ile giriş yaparsanız, tüm bilgileriniz otomatik olarak kaydedilecek ve hesabınız hızlı bir şekilde açılacaktır.

https://www.traditionrolex.com/19

Web Tarayıcısını Kullanarak Instagram Hesabı Açma.

Instagram’ın web sayfasının sunduğu imkanlar mobil uygulamaya göre az olsa da web tarayıcısını kullanarak da Instagram’a girebilirsiniz. Arzu ettiğiniz bir web tarayıcısını kullanarak kolaylıkla Instagram hesabı açabilirsiniz. Instagram’ın web sayfasına girdikten sonra sağ tarafta yer alan isim soyisim, kullanıcı adı, e-mail adresi ve şifre için ayrılan boşlukları doldurarak Instagram hesabınızı açabilirsiniz. Öte yandan bu boşlukların üst tarafında yer alan Facebook ile bağlan seçeneği ile de Instagram hesabınızı saniyeler içerisinde açabilirsiniz.

Leave a comment

İletişime geç
WhasApp'tan iletişime geç
Merhaba👋
Kreatif Kafalar'a hoş geldiniz.
Teklif, bilgi ve destek için iletişim kurabilirsiniz.